Для любителів важчого: топ навушників для прослуховування хеві-металу

Хеві-метал — жанр, що вимагає високоякісного відтворення звуку з акцентом на чисті, чіткі тони. Щоб повністю зануритися в музику, дуже важливо мати навушники, здатні передати її складні деталі та міць. На ринку представлено безліч різних рішень, але не всі вони підходять для важкого металу.

Пошук оптимальної пари «вух» може виявитися непростим завданням, особливо для завзятих металістів, захоплених жанром. У цій статті ми склали список із трьох найкращих моделей, що відрізняються якістю звуку, довговічністю, комфортом і шумоізоляцією.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4

Мабуть, найкращі внутрішньоканальні навушники для хеві-металу. У пристрій інтегрований процесор V1, який знижує затримку обробки для поліпшення шумозаглушення. Рейтинг IPX4 говорить, що пристрій отримав захист від поту і бризок води. Тому їх можна використовувати під час тренувань.

Ще однією перевагою WF-1000XM4 вважається те, що під час живої розмови навушники TWS автоматично зменшують гучність відтворення. Це полегшує спілкування та забезпечує приємні враження.

Marshall Major IV On-Ear Bluetooth Headphone

Marshall Major IV On-Ear Bluetooth Headphone

У цих навушниках використовуються 40-мм драйвери, які відіграють важливу роль у відтворенні якісного та потужного звуку. Випромінювачі призначені для точної передачі частот і створення збалансованої сцени.

Навушники оснащені м’якими амбушурами зі спіненого матеріалу, які забезпечують комфортне і приємне носіння. Поролон сприяє зниженню зовнішнього шуму, даючи змогу повністю зануритися в музику.

Ці навушники оснащені різноспрямованою ручкою управління, яка дає змогу регулювати гучність, а також керувати відтворенням і викликами. Після 15-хвилинної зарядки ви можете насолоджуватися відтворенням до 15 годин. А після повного заряджання час відтворення сягає 80 годин. Це дає змогу насолоджуватися музикою без перерви.

Anker SoundCore Life Note 3

Anker SoundCore Life Note 3

Life Note 3 вражає якістю відтворення для свого класу. При своїх невеликих розмірах вони відтворюють хороші середні та дзвінкі високі. Напрочуд якісно підкреслюються низькі частоти. Крім того, в еквалайзері можна налаштувати свій стиль відповідно до жанру.

Навушники оснащені 6 мікрофонами, які працюють на основі технології штучного інтелекту і пригнічують фоновий шум, забезпечуючи чітку передачу звучання.

Не можна не згадати про звукову сцену в цих навушниках. Note 3 створюють об’ємний простір з високою точністю, що дивно за їхньої доступної ціни. Вони відповідають усім вимогам для прослуховування важкої музики. Що стосується автономності, час роботи від одного заряду акумулятора становить 7 годин, а від кейса можна отримати приблизно 25-30 годин використання.

Єдиний недолік пристрою — у них немає функції виявлення у вусі, коли ви виймаєте навушник, щоб призупинити відтворення музики.