Онлайн курси BAS: шлях до професійного успіху

У сучасному світі, де технології швидко розвиваються і змінюються, навчання стає необхідністю для розширення своїх професійних можливостей. Онлайн курси стали популярним рішенням для тих, хто бажає вивчати нові навички зручно та ефективно.

У цьому контексті компанія «ФінСофт» представляє свої авторські курси, які надають можливість отримати практичні знання в сфері роботи з системами BAS.

Основною особливістю цих курсів є практична спрямованість. Натомість, наголос робиться не на теоретичних аспектах, а на реалізації різних завдань у реальних системах BAS. Викладачами курсів є досвідчені аналітики та програмісти компанії, що гарантує професійний підхід та наявність відповідей на будь-які питання студентів.

Що пропонують курси

Вивчення складних дисциплін, таких як програмування, самостійно може бути викликом. Потрібні як актуальні навчальні матеріали, так і можливість практичного застосування знань. Крім того, відповіді на елементарні питання можуть бути дуже складними для пошуку самостійно. У таких випадках найкращим рішенням є довіритися професіоналам з багаторічним досвідом. Компанія забезпечує доступ до сертифікованих фахівців, які детально та проникливо навчать вас основам своєї справи. Використовуючи індивідуальний підхід та практичні завдання на основі власного досвіду, викладачі роками успішно навчають новачків, перетворюючи їх у компетентних спеціалістів.

Після закінчення онлайн курсу ви будете володіти навичками адміністрування та конфігурування систем BAS. Ви зможете змінювати налаштування та модифікувати конфігурації, а також розробляти й впроваджувати індивідуальні рішення, відповідні до потреб компанії.

Ви також навчитеся створювати різноманітні форми звітності та документів, розробляти алгоритми, що відповідають особливостям бізнесу.

Крім того, ви оволодієте принципами побудови та функціонування систем BAS, а також базовими принципами розробки та організації робочих процесів. Найкращим студентам допомагають з працевлаштуванням.

Ціна формується залежно від обсягу знань, які передаються, і кількості студентів, що навчаються. Наприклад, курс програмування тривалістю 2,5 місяці коштує 7500 гривень. Невеликі групи: онлайн до 10 користувачів, що дозволяє приділити максимум часу кожному. Онлайн заняття проводяться через ZOOM, інтерактивно. А доступ до сервера ви отримуєте цілодобово.

Наразі компанія пропонує такі онлайн курси:

  • Програмування BAF\BAS.
  • BAS: Комплексне управління підприємством.
  • Впровадження BAS.
  • Запити + СКД, розробка складних звітів.
  • Обміни, конвертація даних, HTTP сервіси, WEB сервіси.

Светлана, www.poznaysebia.com