3 причини почати викладати онлайн

Сучасний світ все більше переходить на віддалену зайнятость та навчання онлайн. І якщо раніше дистанційне навчання було не зрозуміле широким масам, то зараз ми побачили, що навіть школярі здатні навчатися біля комп’ютера самостійно. Головне, щоб удома біло світло, був  ноутбук, інтернет та декілька програм для зручного навчання. Взаємодія «вчитель-учень» в інтернеті не переривається, а навпаки стає творчою, і відповідає потребам соціуму.

Згодом навчання онлайн ставатиме ще популярнішим, про що говорять прогнози, а отже професія вчителя, репетитора або тьютора буде затребуваною. Перед вами відкривається безліч можливостей. Ми назвемо 3 вагомі причини, через які варто спробувати себе дистанційним викладачем.

1. Ви самі вирішуєте, скільки вам працювати і заробляти

Вчителів, які працюють у школах, навчили задовольнятися малим. Заробітна плата ніколи була конкурентоспроможною, а кількість обов’язків жахає. Склався стереотип, що вчитель не може багато заробити. Зараз, коли є інтернет, вам доступна робота онлайн. Наприклад, якщо ви вільно володієте англійською мовою, то можете спробувати попрацювати викладачем в EnglishDom https://www.englishdom.com/. Зайнятість може бути повною або частковою. Тобто навіть якщо ви студент, ви завжди можете знайти час для цікавої і добре оплачуваної роботи.

Головні переваги роботи онлайн такі:

 • можна працювати, не виходячи з дому або в зручному для себе місці, наприклад, в антикафе;
 • можна підробляти студентам, мамам у декреті, тим, хто на пенсії;
 • можна працювати на основній роботі, а ввечері підробляти віддалено.

Тобто дистанційна зайнятість – це, по суті, фріланс, який дозволяє поєднувати кілька проектів одночасно. Якщо ви вирішили працювати онлайн, зовсім не обов’язково кидати навчання або основну роботу та присвячувати життя віддаленій. Ви самі визначаєте, скільки вам працювати і скільки заробляти. В EnglishDom у вас буде особистий кабінет, у якому ви бачитиме свій розклад занять і скільки ви заробили.

2. Набагато менше обмежень

Якщо ви працюєте репетитором очно, то стикаєтесь із рядом проблем.

 • По-перше, ви або втрачаєте час на збори та проїзд (якщо ви займаєтеся вдома у учня), або маєте домовлятись зі своїми рідними, щоб не заважали вас і робити генеральне прибирання у себе вдома (якщо учень приходить займатися до вас додому).
 • По-друге, ви обмежені одним містом (якщо містечко маленьке, то велику клієнтську базу іноді напрацювати важко через високу конкуренцію).
 • По-третє, буває важко підняти ціни і перейти на інший рівень заробітку.

Робота онлайн тим і приваблива, що ви не обмежені ні містом, ні місцем. І самі обираєте зручний для вас час для роботи.

В EnglishDom у вас буде інтерактивний підручник, у якому є 20+ програм навчання, готові уроки, в яких є аудіо, відео та завдяння, а також автоматично перевіряється домашнє завдання. Тож працювати стає ще легше.

3. Це зручно

Під час карантину ми всі побачили, як важливо вміти працювати дистанційно. Обставини змусили перейти нас на віддалену роботу і навчання і в багатьох це вийшло. Дистанційно працювати навіть без карантину ще зручніше, і ось чому:

 • не потрібно переривати заняття з учнем чи студентом, навіть якщо він перебуває у відпустці, на лікарняному чи змаганнях в іншому місті. За будь-яких обставин можна знайти пару годин вільного часу, маючи під рукою смартфон або планшет;
 • не потрібно переживати за те, що знову трапляться непередбачені обставини (як у випадку із самоізоляцією);
 • не треба шукати учнів. В EnglishDom навчається близбко 4000 студентів і щомісяця з’являються нові, то ж роботи вистачить всім.
 • ваш дохід залежить безпосередньо від наявності інтернету. А він зараз є у кожному будинку і смартфоні.

Які ще переваги працювати в EnglishDom?

 • Ви проходитеме тренінги та вебінари
 • Будете навчатися та професійно рости до рівня senior
 • Ви отримаєте міжнародні сертифікати
 • Збудуєте кар’єру куратора або методиста.

Перевод для www.poznaysebia.com