Виховуйте себе самі разом з книгами по психології

Наука психологія хоть є досить новою, проте вона активно розвивається та значно покращує життя людини. Адже, недарма кажуть «усі проблеми починаються з голови». І не так важливо, що відбувається навколо, як наше ставлення та вміння справлятись із ситуацією, розуміти себе та інших.

Книги про психологію: чому варто читати?

Не секрет, що особливості нашої психіки, дитячі травми, життєвий досвід впливає на думки, а отже, на дії та емоції, загальну ефективність та задоволення життям. Саме тому, знання про мислення, почуття, волю, що розкривають книги про психологію є такі важливі для кожної людини. Вони дозволяють самостійно знайти проблеми, які ми схильні не помічати та дають практичні поради, щоб їх вирішити. Таким чином, допомагають розкрити захований потенціал, подолати комплекси та травми. На їх сторінках можна знайти відповіді на найактуальніші та хвилюючі питання, а саме:

 • Як краще пізнати себе, свої почуття та емоції.
 • Як навчитись казати «ні», краще розуміти та відстоювати свої та чужі потреби й кордони.
 • Як побудувати гармонійні романтичні стосунки.
 • Психологія — книга, що допоможе зрозуміти, як побудувати здорову комунікацією з різними людьми у житті, а саме: з родичами, батьками, друзями, в колективі тощо.
 • Допоможе дізнатися про основні етапи розвитку дитини та принципи гармонійного виховання тощо.

Отож, книги про психологію людини мають на меті не тільки розкрити таємницю людського мислення та поведінки, але й допомогти стати кращою версією себе, бути більш гармонійною, впевненою та щасливою особистістю. 

Як книги про психологію впливають на людей?

Тож виникає логічне питання, в чому секрет цих чудодійних видань? Справа в тому, що в них доступно пояснюються свідомі та підсвідомі процеси, які впливають на нашу поведінку. А також, про стереотипи та мисленнєві пастки, які ми часто не помічаємо. Це дозволяє спочатку відслідкувати проблемні або травматичні моменти, а тоді пропрацювати їх з допомогою практичних психологічних методів.

Також, книжки про психологію будуть дуже корисними для батьків. Адже, в них детально описуються потреби та особливості дітей різного віку. Даються поради, що дозволять правильно налагодити комунікацію з дитиною та максимально розвинути її природній потенціал. Так, до таких видань можна віднести:

 • «Відхилення у поведінці неповнолітніх: шляхи їх попередження та подолання» Іванни Парфанович
 • «Тонке мистецтво виховання синів» Карри Неттерсон
 • «Самостійна дитина: як навчити дітей упорядковувати власне життя» Вільяма Стіксрада, Над Джонсон
 • «Робота психолога з молодшими школярами» С. Л. Коробко
 • «Бути батьком: Педагогічні й духовні аспекти» Юзефа Августина

Підбірка книг про психологію

Якщо ви вже давно плануєте більше дізнатись про себе та самостійно пропрацювати певні моменти свого життя, пропонуємо наступні книги про психологію українською, що допоможуть у цьому:

 • «Apple зсередини» А. Лашинского
 • «Як здобувати друзів і впливати на людей» Д. Карнегі
 • «7 звичок надзвичайно ефективних людей» С. Кові
 • «Теорія брехні (Як визначити брехуна в бізнесі, політиці та приватному житті)» П. Екмана
 • «Між треба та хочу. Знайди і плекай свою пристрасть» Елья Луня.

Отож, щоб змінити своє життя на краще, потрібно почати з маленького кроку — книги. Купити яку дуже просто через інтернет магазин. Адже, їх можна сортувати за тематикою, ознайомитись з анотацією та відгуками не виходячи з дому. А це значно полегшує вибір та економить дорогоцінний час.

Психологія література від відомих авторів з усього світу можна придбати на сайті «Дім Книги». Де багато видань, які стануть в пригоді як батькам, так і просто людям, які хочуть стати кращою версією себе. Тож читайте, дізнавайтесь нове, працюйте над собою і ваше життя неодмінно стане кращим.